RU
UA
КАРТИНИ

Картини алкогольними чорнилами

Художник Інна Аксьонова працює під брендом Axen_In_Art і є амбасадором чорнил Marten Kunitsa в Україні. Інна працює в техніці alcohol ink, створює абстрактні композиції.
Художник Інна Аксьонова працює в техніці alcohol ink
«Картини алкогольними чорнилами не вважають живописом як таким, це скоріше – декор – сучасний, технологічний, неповторний декор для вашого інтер'єру. Кожна робота унікальна і відтворити її точнісінько не зможе навіть сам автор.

Абстракція – це не про конкретні образи, абстракція – це про почуття. У моїх картинах НЕМАЄ героя, пейзажу, портрета або натюрморту. У моїх картинах Є – пристрасть або холод, хвилювання або спокій, рух або стабільність. Кожен може відчути це.

Я не працюю пензлем або пастеллю, мої інструменти – рідке чорнило і потік повітря, від того зображення вітає, а кольори перетікають один в інший.

Вперше картини в техніці спиртових чорнил я зустріла у художниці в Афінах у 2017 році, з того часу – це любов, яка змушує мене рухатися вперед, знаходити нові матеріали, створювати нові форми і я готова ділитися з вами».
Художник Інна працює в техніці alcohol ink
Інна Аксьонова
художник
Error get alias
AxenArt.com.ua