Доставка
Відправка товару здійснюється Новою Поштою в будні дні упродовж доби після отримання нами замовлення (якщо замовлення зроблено в вихідний день, посилка може бути відправлена у найближчий робочий день). Виключенням можуть бути святкові дні, про це ми попереджаємо при оформленні замовлення.

Доставлення оплачує покупець, згідно з тарифами компанії-перевізника.

Після виправляння замовлення, ми повідомимо вам номер торгово-транспортної накладної (ТТН) на зазначений вами в заявці E-mail.

Будь ласка, уважно заповнюйте форму заявки, щоб уникнути труднощів при оформленні посилки.

Пакування товару відбувається, згідно з вимогами перевізника. Додаткове пакування товару за вимогою перевізника, оплачується покупцем. Якщо вас не влаштовують тарифи перевізника, ви можете вибрати інший спосіб доставлення й повідомити нам про це.

Є можливість самовивозу по Києву (метро Оболонь) за попереднім погодженням з нами +38 (050) 250-20-60

Для прорахунку вартості відправляння вашої покупки за межі України, зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Якщо вам потрібні спеціальні умови доставлення, будь ласка, зв'яжіться з нами +38 (050) 250-20-60
Оплата замовлень
Онлайн оплата можлива карткою VISA, Mastercard, Google Pay, Apple Pay через систему Fondy на банківську картку без додаткових комісій.

Також можна оплатити товар післяплатою, компанія-перевізник стягує за цю послугу додаткову плату (відповідно до тарифів перевізника).

Оплата готівкою можлива при отриманні замовлення самовивозом.
Гарантія якості та повернення товарів
Всі товари, представлені в нашому магазині, належної якості та оглянуті перед виправлянням. При виявленні пошкодження, товар буде замінений коштом магазину, або його вартість буде компенсована.

Повернення коштів здійснюється на банківську картку покупця протягом 3х робочих днів, або іншим способом за погодженням з нами.

Товар, який вам не підійшов, без пошкодження пакування, можна повернути нам протягом 14 календарних днів після отримання. Для оформлення повернення зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Якщо ви вирішили повернути товар, який вам не підійшов, але не є пошкодженим, оплата доставлення у зворотному напрямку ляже на ваші плечі.

Ми завжди готові обговорити з вами питання, що виникли. Спасибі та продуктивного вам творчості.
AxenArt.com.ua